Επιβλητική νίκη απέναντι στη Σαλαμίνα!

0
skyline

Με 6-1 επιβλήθηκε η ανδρική ομάδα ποδοσφαίρου σάλας της Σαλαμίνας στο εκτός έδρας παιχνίδι για την 18η αγωνιστική της Futsal Superleague, κατακτώντας ένα ακόμη τρίποντο.

Από το πρώτο κιόλας λεπτό του αγώνα ο Ντάτης σημείωσε γκολ, και μάλιστα ξανά σκόραρε ένα στο 3′! Η ΑΕΚ είχε πολλές ευκαιρίες να σκοράρει περισσότερα γκολ, και οι αντίπαλοι προσπάθησαν να βάλουν γκολ στην αντεπίθεση. Με αυτόν τον τρόπο κατάφεραν να μειώσουν σε 1-2 στο 19′.

Στο δεύτερο μέρος, ο Ασημακόπουλος βρήκε τα δίχτυα απανωτά στο 25′ και το 26′ και δυο λεπτά αργότερα ο Μάνος έκανε το 1-5! Το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο Γιούσης στο 30′.

Επόμενη αγωνιστική υποχρέωση για την ανδρική ομάδα ποδοσφαίρου σάλας της ΑΕΚ, κόντρα στην Επίλεκτη Ακαδημία για την 19η αγωνιστική της Futsal Superleague.

Κάντε ένα “Like” στην νέα μας σελίδα μας στο Facebook(INAEK)

Κάντε ένα “Like” στην κλασσική μας σελίδα μας στο Facebook(inAEK.gr)